اختلال در درگاه پرداخت بانک ملت

باسلام خدمت کاربران عزیز   با توجه به اختلالی که در درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت ایجاد شده، ممکن است دسترسی به این درگاه برای برخی کاربران با مشکل همراه باشد، لذا در صورت مشاهده هرگونه مشکل ... بیشتر »

16th Feb 2023
افزایش جهانی قیمت آی پی آدرس ورژن 4

باسلام خدمت شما کاربران عزیز با توجه به وضعیت نابسامان قیمت ارز متاسفانه به ناچار گاها افزایش قیمت سرویس ها صورت میگیرد که در شرایط فعلی اجنتناب ناپذیر است. از رویی افزایش قیمت جهانی آی پی ... بیشتر »

9th Feb 2023
اختلالات اینترنتی

باسلام خدمت کاربران عزیز مهتاآنلاین   با توجه به اختلالات اینترنتی موجود، در صورتی که مشکلی در اتصال به سرویس خریداری شده خود دارید، حتی المقدور ابتدا از طریق یک سرویس دهنده اینترنتی دیگر ... بیشتر »

17th Dec 2022
تمدید سرور مجازی

باسلام احتراما به استحضار می رساند که فاکتور تمدید سرویس ها 14 روز پیش از سررسید سرویس ایجاد میگردد و تا روز سررسید فرصت پرداخت دارد. کاربران عزیز می توانند با ورود به ناحیه کاربری خود و سپس ... بیشتر »

30th Oct 2022
ارائه سرور مجازی از کشور فرانسه با Ubuntu 18.04

باسلام   با توجه به درخواست کاربران عزیز مهتاآنلاین نسبت به ارائه سیستم عامل Ubuntu 18.04 به روی سرور های مجازی فرانسه، هم اکنون این سیستم عامل نیز در لیست سفارش سرور های مربوط به این کشور قرار ... بیشتر »

27th Sep 2022
مشکل در درگاه پرداخت بانکی

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین به روز رسانی: در تاریخ 1401/04/22 درگاه بانک ملت در دسترس قرار گرفته و هم اکنون کاربران می توانن از این طریق اقدام به پرداخت فاکتور های خود نمایند. به روز رسانی: ... بیشتر »

11th Jul 2022
اطلاعیه تغییر قیمت سرور مجازی

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین با توجه به تغییر قیمت آی پی در سرور های مجازی آلمان و افزایش قیمت از سمت دیتاسنتر، قیمت سرور های مجازی این کشور شامل تغییر شده است. همچنین با توجه به ... بیشتر »

4th Feb 2022
قطعی درگاه بانک ملت

باسلام خدمت کاربران عزیز مهتاآنلاین   با توجه به قطعی بیش از 72 ساعته درگاه بانک ملت، در حال حاضر تراکنش های بانکی در وبسایت مهتاآنلاین تنها با استفاده از درگاه بانک سامان مقدور می باشد. لذا تا ... بیشتر »

6th Nov 2021
سرورمجازی مناسب صرافی های آنلاین - Binance, Hotbit, coinebase...

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین   اخیرا با رواج استفاده از ارز های دیجیتال کاربران ایرانی هم به سمت صرافی های آنلاین سوق داده شده اند که از جمله آنها میتوان به صرافی معتبر بایننس اشاره ... بیشتر »

17th Apr 2021
ریستارت سرور شماره یک فرانسه

باسلام به اطلاع کاربران عزیز مهتاآنلاین میرسانیم که در ساعت 14:21 دقیقه پنجشنبه 9 بهمن ماه سرور شماره یک فرانسه ریستارت شده که علت این مورد توسط دیتاسنتر مشکل نوسان برق قید شده. در حال حاضر تمامی ... بیشتر »

7th Sep 2020