باسلام خدمت شما کاربران عزیز

با توجه به وضعیت نابسامان قیمت ارز متاسفانه به ناچار گاها افزایش قیمت سرویس ها صورت میگیرد که در شرایط فعلی اجنتناب ناپذیر است.

از رویی افزایش قیمت جهانی آی پی ورژن 4 باعث شده تا دیتاسنتر ها نیز هزینه ارائه آی پی های خود را افزایش دهند (اطلاعیه آن در وبسایت برخی دیتاسنتر ها نیز درج شده است) که قیت نهایی سرور ها را برای ما افزایش داده است.

اطلاعیه دیتاسنتر Ovh: https://blog.ovhcloud.com/additional-ipv4-new-pricing/

اطلاعیه دیتاسنتر Hetzner: https://docs.hetzner.com/general/others/ipv4-pricing/

با توجه به اینکه افزایش قیمت آی پی از حدودا 2 ماه پیش توسط دیتاسنتر ها اعمال شده، ما در مهتاآنلاین سعی بر این داشتیم که با حفظ قیمت سرویس ها در رنج ثابت و استفاده از نوسان قیمت ارز از افزایش قیمت سرویس ها جلوگیری کنیم، که متاسفانه با افزایش مجدد قیمت ارز این امر بیش از این میسر نشد.

لازم به ذکر است که در 10 سال گذشته، که افتخار سرویس دهی به شما عزیزان را داشته ایم همواره در این مجموعه سعی بر کنترل قیمت ها داشته ایم تا حدی که به نقطه زیان دهی رسیده ایم و متاسفانه در شرایط زیان ده نیز ادامه سرویس دهی برای ما مقدور نبوده و به ناچار برخی سرویس ها شامل افزایش قیمت شده است. 

لذا ضمن پوزش از شما کاربران عزیز بابت افزایش قیمت هایی که ممکن است در طول سرویس دهی خود مشاهده کرده باشید، اطمینان داریم که شما نیز شرایط موجود را درک خواهید کرد.

باسپاس از همراهی شماThursday, February 9, 2023

« برگشت