کد تخفیف 20 درصدی خرید سرورمجازی و هاست میزبانی

      تماس با ما   ورود به ناحیه کاربری   ورود به وبسایت     تخفیف 20 درصدی سرورمجازی و هاست به مناسبت شب یلدا  خرید ... بیشتر »

20th Dec 2017
اطلاعیه انتقال سرور شماره 13 آمریکا

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینمتاسفانه با مشکلی که در سرور شماره 13 آمریکا مهتاآنلاین به وجود آمده کارابران موجود به روی آن میبایست هرچه سریعتر به سرور جدید منتقل شوند، لذا ایجاد تاخیر ... بیشتر »

7th Dec 2017
شرکت در نظر سنجی و دریافت 20 درصد تخفیف

      تماس با ما   ورود به ناحیه کاربری   ورود به وبسایت     در نظر سنجی شرکت کنید و کد تخفیف 20 درصدی دریافت ... بیشتر »

22nd Nov 2017
اختلال در سرور شماره یک هلند

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلایندر حال حاضر سرویس های سرورمجازی هلند که برروی سرور شماره یک هلند مهتاآنلاین میزبانی شده اند دارای اختلالاتی از سمت دیتاسنتر هستند که دسترسی به سرویس را ... بیشتر »

27th Jul 2017
اطلاعیه مهم در ارتباط با دامنه های بین المللی

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلایناخیرا اطلاعیه از سمت مرکز ثبت دامنه بین المللی ارسال شده که در پی آن کاربران ایرانی مجاز به ثبت دامنه در این ثبت کننده نیستند، لذا تا اطلاع ثانوی کاربران ... بیشتر »

21st Jul 2017
افزایش میزان حافظه SSD در سرورهای آمریکا

باسلاماز امروز مورخ 25 تیرماه 1396 حجم سرورهای های SSD آمریکا افزایش یافته و به مانند سرور های اروپا لحاظ خواهد گردید.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید پلان های موجود در وبسایت را بررسی ... بیشتر »

16th Jul 2017
اختلال در سرور شماره یک هلند

باسلام خدمت کاربران محترم مهتآنلاینامروز مورخ 14 خرداد 1396 اختلالاتی در سرور شماره یک هلند به وجود آمده که دیتاسنتر در حال بررسی و رفع این مشکل است. لذا ضمن پوزش از شما کاربران محترم، از صبوری ... بیشتر »

4th Jun 2017
اطلاعیه مهم آپدیت سیستم عامل Windows 2003 Server

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین همانطور که مستحضرید در ماه اخیر باگ های امنیتی بسیار زیادی در سیستم عامل ویندوز کشف شد که منجرب ارائه آپدیت های متعدد از سمت Microsoft شد. در حال حاضر یکی ... بیشتر »

21st May 2017
اطلاعیه مهم انتشار باج افزار WannaCry و نحوه جلوگیری از بروز مشکل

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین با توجه به انتشار باج افزار جدیدی از طریق باگ موجود در ویندوز لازم است اقداماتی در جهت جلوگیری از بروز مشکلات جدی انجام شود. هدف عمده باج افزار منتشر شده ... بیشتر »

13th May 2017
اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین وب سایت مهتاآنلاین  موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وزارت صنعت، معدن و تجارت ) گردید.  مهتاآنلاین ... بیشتر »

8th May 2017