اختلال در سرور شماره یک هلند

باسلام خدمت کاربران محترم مهتآنلاینامروز مورخ 14 خرداد 1396 اختلالاتی در سرور شماره یک هلند به وجود آمده که دیتاسنتر در حال بررسی و رفع این مشکل است. لذا ضمن پوزش از شما کاربران محترم، از صبوری ... بیشتر »

4th Jun 2017
اطلاعیه مهم آپدیت سیستم عامل Windows 2003 Server

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین همانطور که مستحضرید در ماه اخیر باگ های امنیتی بسیار زیادی در سیستم عامل ویندوز کشف شد که منجرب ارائه آپدیت های متعدد از سمت Microsoft شد. در حال حاضر یکی ... بیشتر »

21st May 2017
اطلاعیه مهم انتشار باج افزار WannaCry و نحوه جلوگیری از بروز مشکل

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین با توجه به انتشار باج افزار جدیدی از طریق باگ موجود در ویندوز لازم است اقداماتی در جهت جلوگیری از بروز مشکلات جدی انجام شود. هدف عمده باج افزار منتشر شده ... بیشتر »

13th May 2017
اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین وب سایت مهتاآنلاین  موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وزارت صنعت، معدن و تجارت ) گردید.  مهتاآنلاین ... بیشتر »

8th May 2017
اطلاعیه مهم آپدیت ویندوز سرور

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبا توجه به اینکه اخیرا باگهای متعددی در ویندوز پیدا شده که عموما با هدف گذاری ویندوز سرور نیز همراه بوده، لازم است اقداماتی در جهت برقراری امنیت سرورهای ... بیشتر »

26th Apr 2017
اطلاعیه مهم باگ امنیتی ویندوز سرور - آپدیت ویندوز سرور

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلایناخیرا در نسخه های ویندوز 2008 و 2012 باگ خطرناکی کشف شده که موجب نگرانی کاربران این سیستم عامل ها شده است.در همین راستا Microsoft اقدام به ارائه چند آپدیت امنیتی ... بیشتر »

25th Apr 2017
راه اندازی درگاه دوم پرداخت الکترونیکی بانک سامان

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین با توجه به اختلالات اخیر که برای درگاه بانک ملت به وجود آمد، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در زمان بروز مشکل و جهت تسریع امر سفارشات و پرداخت های سررسید، ... بیشتر »

1st Feb 2017
اختلال درگاه پرداخت بانکی

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین به استحضار میرسانیم که از اوایل صبح روز یکشنبه 19/10/1395 درگاه بانکی بانک ملت دچار قطعی شده است که این قطعی به صورت سراسری صورت گرفته، لذا خواهشمندیم برای ... بیشتر »

9th Jan 2017
اختلال در سرور شماره یک هلند

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبه اطلاع میرسانیم که امروز یکشنبه مورخ 23/08/1395 از ساعت 15 اختلالاتی در دسترسی به سرور شماره یک هلند ایجاد شده که در حال بررسی از سمت دیتاسنتر هستیم.لذا ضمن ... بیشتر »

25th Sep 2016
مشکل درگاه پرداخت بانک ملت 03/07/1395

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبا توجه به گزارشات موجود، ساعاتی است که درگاه بانک ملت دچار مشکل گردیده است که این اختلال موجود از طرف بانک بوده و از حیطه اختیارات ما خارج است.لذا ضمن پوزش ... بیشتر »

24th Sep 2016