Apr 25th اطلاعیه مهم باگ امنیتی ویندوز سرور - آپدیت ویندوز سرور

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلایناخیرا در نسخه های ویندوز 2008 و 2012 باگ خطرناکی کشف شده که موجب نگرانی کاربران این سیستم عامل ها شده است.در همین راستا Microsoft اقدام به ارائه چند آپدیت امنیتی ... بیشتر »

Feb 1st راه اندازی درگاه دوم پرداخت الکترونیکی بانک سامان

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین با توجه به اختلالات اخیر که برای درگاه بانک ملت به وجود آمد، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در زمان بروز مشکل و جهت تسریع امر سفارشات و پرداخت های سررسید، ... بیشتر »

Jan 9th اختلال درگاه پرداخت بانکی

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاین به استحضار میرسانیم که از اوایل صبح روز یکشنبه 19/10/1395 درگاه بانکی بانک ملت دچار قطعی شده است که این قطعی به صورت سراسری صورت گرفته، لذا خواهشمندیم برای ... بیشتر »

Sep 25th اختلال در سرور شماره یک هلند

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبه اطلاع میرسانیم که امروز یکشنبه مورخ 23/08/1395 از ساعت 15 اختلالاتی در دسترسی به سرور شماره یک هلند ایجاد شده که در حال بررسی از سمت دیتاسنتر هستیم.لذا ضمن ... بیشتر »

Sep 24th مشکل درگاه پرداخت بانک ملت 03/07/1395

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبا توجه به گزارشات موجود، ساعاتی است که درگاه بانک ملت دچار مشکل گردیده است که این اختلال موجود از طرف بانک بوده و از حیطه اختیارات ما خارج است.لذا ضمن پوزش ... بیشتر »

Sep 1st اطلاعیه مهم: تغییر قیمت برخی سرویس ها

    ««مهتاآنلاین  ،  نسل  سوم فناوری اطلاعات و ارتباطات »»   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگواران: تغییر قیمت برخی سرویس ها: همانطور که ممکن است در وبسایت مهتاآنلاین مشاهده ... بیشتر »

Sep 1st تغییرات در سرور شماره 9 آمریکا

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبا توجه به مشکلاتی نرم افزاری که در این سرور موجود بود نیاز به برخی تغییرات در سیستم عامل سرور به وجود آمد که توسط همکاران بخش فنی لحاظ گردید.در پی این ... بیشتر »

Jul 21st تاخیر در تحویل سرورهای آمریکا

با سلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینبا توجه به تهیه سرویس جدید آمریکا و تاخیری که از سمت دیتاسنتر صورت گرفته سفارشات امروز مورخ 31/04/1395 ضمن عرض پوزش از شما کاربران گرامی با کمی تاخیر صورت خواهد ... بیشتر »

Jul 9th آغاز فروش تابستانه سرورهای مجازی آمریکا و هلند

  ««مهتاآنلاین  ،  نسل  سوم فناوری اطلاعات و ارتباطات »»   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگواران:تخفیف ویژه تابستانی:همزمان با فرا رسیدن تابستان 95، امسال نیز همانند سال های قبل ... بیشتر »

Jul 7th اختلالات سرور شماره 6 و 4 آمریکا

باسلام خدمت کاربران محترم مهتاآنلاینهمانطور که مستحضرید سرور شماره 6 آمریکا از امروز صبح دارای اختلالاتی در شبکه بود که در این باره اطلاعت کلی از طریق تیکت به کاربران این سرورها اعلام گردیده ... بیشتر »